• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2020 roku

  HARMONOGRAM ZAWODÓW WĘDKARSKICH W 2020r.

  17.10.2020r. Zawody spinningowe na zakończenie sezonu

  Zbiórka stawy godz. 12.00

  OGŁOSZENIE

  Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Rady Ministrów tego konkretnego zakazu Rząd nie zamierza przedłużać, co oznacza, że z dniem 20 kwietnia 2020 r. obostrzenia w tym względzie nie będą obowiązywały, tym samym wędkarze będą mieli możliwość prowadzenia połowów amatorskich zarówno na łowiskach stawowych, jak i w obwodach rybackich (gł. jeziorach, rzekach i zbiornikach zaporowych).

  W związku z czym Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że od 20.04.2020r. można będzie wędkować na wykupione licencje na starych zasadach

  Pamiętać jednak trzeba o pozostałych środkach bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone i będą obowiązywać w przestrzeni publicznej, takich jak zasłanianie nosa i ust (np. maseczkami), czy zachowanie dystansu od innych osób (min. 2 m).

   

   

                                                    

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Aktualne opłaty

  Na rok 2020 ustalono następujące składki dla członków RTWS:

  - składka członkowska - 150 zł.
  - kaucja zwrotna czynowa - 80 zł
  - wpisowe - 140 zł (nowo wstępujący)
  - legitymacja - 10 zł (nowo wstępujący)
  - członkowie kandydaci (14-18 lat) - 50%

  Opłatę należy dokonać do 30.04.2020r

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Piknik rodzinny 2019

Zgodnie z coroczną tradycją z okazji Dnia Dziecka Regionalne Towarzystwo Wędkarskie oraz Koło Wędkarskie Nr 31 „STRUG” w Tyczynie przygotowało na stawach szereg atrakcji dla najmłodszych. W ramach Pikniku Rodzinnego  w dniu 2 czerwca odbyły się zawody spławikowe dla dzieci, na które przybyło około 200 osób, w tym udział w zawodach wzięło 73 dzieci, podzielonych na cztery grupy wiekowe.

Po zakończeniu zawodów komisja wyłoniła z każdej grupy zwycięzców i wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy oraz nagrody. Podczas zawodów młodzi wędkarze częstowani było słodyczami,  napojami oraz kiełbaską z grilla.

Zarząd RTWS i Koła Nr 31 „STRUG” w Tyczynie serdecznie dziękują za wsparcie finansowe Pikniku Rodzinnego: Gminie Tyczyn, Aptece „FARMENT” z Tyczyna, Sklepowi SZIK z Tyczyna, Bankowi Spółdzielczemu z Tyczyna oraz Panom Krzysztofowi Perełce i Piotrowi Rybce. Dziękujemy również p. Władysławowi Ocieczek za pieczenie kiełbasek na własnym grillu i ich sponsoring.  Serdecznie podziękowania kierujemy także do Prezesa OSP z Tyczyna oraz do Zastępcy Naczelnika OSP za pokaz i przejażdżkę dzieci łódką ratowniczą po stawach oraz Panu Janowi Naporze za aktywny udział podczas  pikniku.

Specjalne podziękowania kierujemy także do dzieci, które bez względu na wiek z dużym zaangażowaniem brały udział w zawodach. Dziękujemy najmłodszym i ich opiekunom za przybycie i udaną zabawę! Do zobaczenia za rok J

 

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl