• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody gruntowe o puchar Stowarzyszenia 2019

W dniu 24.08.2019 r na stawach RTWS Tyczyn odbyły się zawody gruntowe o puchar Stowarzyszenia.  W zawodach wzięło udział 18 członków stowarzyszenia. Zawody odbywały się od godziny 13:30 do 18.00. Zawodnicy walczyli o złowioną największą rybę. Po zakończeniu zawodów komisja w składzie:

Krzysztof Dzierżęga

Maciej Kubal

Krzysztof Bieszczad

przystąpiła do ważenia złowionych ryb. Każdy zawodnik na swoim wylosowanym stanowisku, przedstawiał swoją największą rybę do ważenia. Po zważeniu wszystkich największych ryb złowionych przez zawodników, komisja wyłoniła zwycięzców.

 

Pierwsze miejsce zajął kolega- Szymon Zawadzki (złowił karpia o wadze 3,84 kg)

Drugie miejsce zajął kolega- Krzysztof Bieszczad (złowił karpia o wadze 2,84 kg)

Trzecie  miejsce zajął kolega- Tadeusz Nowicki (złowił karpia o wadze 2,68 kg)

Czwarte miejsce zajął kolega- Stanisław Czarnek (złowił karpia o wadze 2,52 kg)

Piąte miejsce zajął kolega- Dominik Zawada (złowił karpia o wadze 2,40 kg)

Po podliczeniu i spisaniu protokołu przez komisję, Prezes RTWS wręczył zwycięzcom puchary, medale i dyplomy pamiątkowe. Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy oraz goście poczęstowani zostali kiełbasą i kurczakiem z grilla, którego przygotował Prezes Krzysztof Dzierżęga.

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl