• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2020 roku

  HARMONOGRAM ZAWODÓW WĘDKARSKICH W 2020r.

  17.10.2020r. Zawody spinningowe na zakończenie sezonu

  Zbiórka stawy godz. 12.00

  OGŁOSZENIE

  Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Rady Ministrów tego konkretnego zakazu Rząd nie zamierza przedłużać, co oznacza, że z dniem 20 kwietnia 2020 r. obostrzenia w tym względzie nie będą obowiązywały, tym samym wędkarze będą mieli możliwość prowadzenia połowów amatorskich zarówno na łowiskach stawowych, jak i w obwodach rybackich (gł. jeziorach, rzekach i zbiornikach zaporowych).

  W związku z czym Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że od 20.04.2020r. można będzie wędkować na wykupione licencje na starych zasadach

  Pamiętać jednak trzeba o pozostałych środkach bezpieczeństwa, które zostały wprowadzone i będą obowiązywać w przestrzeni publicznej, takich jak zasłanianie nosa i ust (np. maseczkami), czy zachowanie dystansu od innych osób (min. 2 m).

   

   

                                                    

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Aktualne opłaty

  Na rok 2020 ustalono następujące składki dla członków RTWS:

  - składka członkowska - 150 zł.
  - kaucja zwrotna czynowa - 80 zł
  - wpisowe - 140 zł (nowo wstępujący)
  - legitymacja - 10 zł (nowo wstępujący)
  - członkowie kandydaci (14-18 lat) - 50%

  Opłatę należy dokonać do 30.04.2020r

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody nocne RTWS Tyczyn

Zawody nocne RTWS Tyczyn

W dniu 25.07.2020 na stawach RTWS w Tyczynie odbyły się zawody nocne metodą dowolną (spławik, grunt).  Zawody rozpoczęły się o godzinie 19.00 i trwały do godziny drugiej dnia następnego. Większość zawodników wybrała grunt jako  sposób wędkowania. W zawodach wzięło udział 26 zawodników. Podczas zawodów wszyscy zawodnicy złowili około 80 kg różnego gatunku ryb.

Po zakończeniu zawodów komisja przeważyła złowione przez zawodników ryby i ogłosiła wyniki zawodów, po czym prezes RTWS wręczył zawodnikom pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Pierwsze miejsce zajął kolega Tadeusz który złowił 15,32 kg ryb.

Drugie miejsce zajął kolega Krzysztof który złowił 12,68 kg ryb.

Trzecie miejsce zajął kolega Roman który złowił 8,02 kg ryb.

Czwarte miejsce zajął kolega Dominik który złowił 7,76 kg ryb.

Piąte miejsce zajął kolega Stanisław który złowił 6,06 kg ryb.

Po oficjalnym zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani kiełbasą z grilla którą przygotował wiceprezes RTWS. Zarząd RTWS Tyczyn serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom z udział w zawodach.

 

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl