• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody spinningowe z okazji zakończenia sezonu 2018r.

Zawody spinningowe  z okazji zakończenia sezonu 2018r.

W dniu 27.10.2018r. na stawach RTWS Tyczyn odbyły się zawody spinningowe z okazji zakończenia sezonu 2018r.W zawodach wzięło udział 14 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godzinie 12.30 i trwały do 15.00.

Po zakończeniu zawodów komisja podliczyła zdobyte punkty i ogłosiła zdobyte miejsca w zawodach. Nagrody wręczał Prezes RTW „STRUG” Tyczyn p. Krzysztof Dzierżęga

Pierwsze miejsce zajął p. Tadeusz Nowicki -  zdobył 850 pkt.

Drugie miejsce zajął p. Radosław Kramerus -  zdobył 570 pkt.

Trzecie miejsce zajął p. Roman Hałoń -  zdobył 460 pkt.

Czwarte miejsce zajął p.  Stanisław Zawadzki-  zdobył 400 pkt.

Piąte miejsce zajął p. Dariusz Niedźwiecki -  zdobył 220 pkt.

Szóste miejsce zajął p. Maciej Kubal -  zdobył 200 pkt.

Pan Dariusz  Niedźwiecki ufundował puchar z złowienie najmniejszego szczupaka. Tytuł zdobył p. Stanisława zawadzki.

Po podliczeniu zajmowanych miejsc na zawodach w czasie całego sezonu 2018r. komisja wyłoniła najlepszego wędkarza sezonu 2018.

Tytuł zdobył p. Dominik Zawada, który został uhonorowany dyplomem, który wręczył mu Prezes RTWS Tyczyn p. Krzysztof Dzierżęga.

Po wręczeniu nagród uczestnicy zostali poczęstowani kiełbasą z grilla, którą przygotował  skarbnik RTWS Tyczyn p. Jan Mendoń.

 

 

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl