• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody spławikowe na rozpoczęcie sezonu 2019

W dniu 27.04.2019 r. na stawach odbyły się zawody spławikowe z okazji rozpoczęcia sezonu wędkarskiego 2019. W zawodach wzięło udział 19 członków Regionalnego Towarzystwa Wędkarskiego. Współzawodnictwo rozpoczęło się o godzinie 13.30 i trwało do godziny 18.00. Po przeważeniu wszystkich złowionych ryb, komisja wyłoniła zwycięzców.

I miejsce zajął: p. Dariusz Niedźwiecki który złowił 10 kg różnego gatunku ryb.

II miejsce zajął : p. Stanisław Zawadzki który złowił 6,12 kg różnego gatunku ryb.

III miejsce zajął: p. Maciej Jemioło który złowił 6,06 kg różnego gatunku ryb.

IV miejsce zajął: p. Krzysztof Bieszczad który złowił 4,96 kg różnego gatunku ryb.

V miejsce zajął: p. Józef Pączka który złowił 2,92 kg różnego gatunku ryb.

Wszystkim laureatom, prezes RTWS wręczył puchary i medale pamiątkowe z okazji jubileuszu 10 rocznicy powstania  Regionalnego Towarzystwa Wędkarskiego. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy zostali poczęstowani kiełbasą z grilla którą przygotował p. Jan Mendoń.

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl