• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody spławikowe nocne 2019

W dniu 20.07.2019r na stawach w Tyczynie odbyły się zawody nocne spławikowe. W zawodach wzięło udział 16 wędkarzy zrzeszonych w RTWS. O godzinie 19.00  odbyło się losowanie stanowisk, po losowaniu zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska. Zawody rozpoczęły się o godzinie 19.30 i trwały do godziny 24.00. Komisja w składzie:

1.    Krzysztof Dzierżęga

2.    Maciej Kubal

3.    Krzysztof Bieszczad

przeważyła złowione przez zawodników ryby i po podsumowaniu ogłosiła kolejność zajętych miejsc.

I miejsce zajął kolega Dominik Zawada

II miejsce zajął kolega R4oman Hałoń

III miejsce zajął kolega Krzysztof Bieszczad

IV miejsce zajął kolego Stanisław Zawadzki

V miejsce zajął kolego Tadeusz Grys.

Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy zawodów zostali poczęstowani kiełbasą i kaszanką z grilla, którą przygotował kolego Jan Mendoń.

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl