• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody wędkarskie o puchar stowarzyszenia RTWS 2018r.

W dniu 15.09.2018r. na stawach RTWS Tyczyn odbyły się zawody wędkarskie o puchar Stowarzyszenia, w zawodach wzięło udział 16 zawodników. Wędkowanie rozpoczęło się o godzinie 13.30 i trwało do godziny 18.00.

Po zważeniu złowionych ryb, komisja ogłosiła wyniki zawodów:

Pierwsze miejsce zajął:

Stanisław Czarnek – złowił 34,06 kg różnego gatunku ryb.

Drugie miejsce zajął:

Pączka Józef- złowił 18,36 kg różnego gatunku ryb.

Trzecie miejsce zajął:

Krzysztof Perełka- 13,34 kg różnego gatunku ryb.

Czwarte miejsce zajął:

Tadeusz Nowicki- 7,50 kg różnego gatunku ryb.

Piąte miejsce zajął:

Dominiki Zawada- 7, 00 kg różnego gatunku ryb.

Szóste miejsce zajął:

Krzysztof Bieszczad- 5,52 kg różnego gatunku ryb.

Prezes RTWS Tyczyn wręczył laureatom nagrody, po czym zawodnicy zostali poczęstowani posiłkiem przygotowanym przez kolegę Mendoń Jan.

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl