• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Wędkarski Piknik Rodzinny - Dzień Dziecka 2018

W dniu 03.06.2018 r. na stawach w Tyczynie odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci, zorganizowane z okazji Dnia Dziecka

W pikniku wzięło udział 80 dzieci, które przybyły na zawody w towarzystwie rodziców i opiekunów, dając łącznie ok. 220 osób. Dzieci biorące udział w zawodach, zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe: dzieci w przedziale 5 do 7 lat, do 10 roku, między 11, a 14 rokiem życia oraz dzieci w wieku 14-16 lat. Początek imprezy został zaplanowany na godzinę 9.00, natomiast wędkowanie trwało do godziny 12.00. Kolejnym etapem zawodów było ważenie złowionych ryb i wyłonienie zwycięzców. Młodzi wędkarze zostali hojnie nagrodzeni za swoje zaangażowanie i jak się okazało duży profesjonalizm : ) Uczestnicy, którzy zajęli od 1-6 miejsca mieli możliwość wyboru nagrody, pozostali również zostali nagrodzeni. Po zakończonych zawodach i wręczeniu nagród odbył się poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Każde dziecko otrzymało także słodki upominek.

W wydarzeniu wzięli także udział burmistrz miasta Tyczyna p. Janusz Skotnicki i przewodniczący rady osiedla p. Jan Napora. Za obecność i wieloletnie wsparcie serdecznie dziękujemy.

Koło wędkarskie STRUG oraz prezes RTWS pragnie bardzo serdecznie podziękować sponsorom, bez których trudno byłoby zorganizować taką imprezę, a byli nimi : Burmistrz Tyczyna, Bank Spółdzielczy, sklep SZIK oraz apteka w Tyczynie.

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl