• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2021 roku

  HARMONOGRAM

  ZAWODÓW WĘDKARSKICH RTWS TYCZYN NA 2021r

  1. Zawody spinningowe na zakończenie sezonu 2021r. - 23.10.2021r. - zbiórka (stawy) 12.00

  Od dnia 12.04.2021r. w kwestiach zakupu licencji na wędkowanie na stawach RTWS Tyczyn proszę dzwonić pod podane numery: 602-187-162, 784-845-445 

  W dniu 24.05.2021r. Zarząd RTWS Tyczyn podjął uchwałę o powołaniu koleżeńskiej straży rybackiej. Która będzie miała za zadanie sprawdzanie wędkarzy (członków Stowarzyszenia) z zakresu prawidłowego wpisywania złowionych ryb w rejestrze połowu. Zgodnie z uchwałą koleżeńska straż rybacka rozpocznie pracę od 01.06.2021r.  

   

                 

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Aktualne opłaty

  Na rok 2021 ustalono następujące składki dla członków RTWS:

  - składka członkowska - 150 zł.
  - kaucja zwrotna czynowa - 80 zł
  - wpisowe - 140 zł (nowo wstępujący)
  - legitymacja - 10 zł (nowo wstępujący)
  - członkowie kandydaci (14-18 lat) - 50%

  Opłatę należy dokonać do 31.03.2021r

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Wędkarski Piknik Rodzinny - Dzień Dziecka 2018

W dniu 03.06.2018 r. na stawach w Tyczynie odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci, zorganizowane z okazji Dnia Dziecka

W pikniku wzięło udział 80 dzieci, które przybyły na zawody w towarzystwie rodziców i opiekunów, dając łącznie ok. 220 osób. Dzieci biorące udział w zawodach, zostały podzielone na cztery kategorie wiekowe: dzieci w przedziale 5 do 7 lat, do 10 roku, między 11, a 14 rokiem życia oraz dzieci w wieku 14-16 lat. Początek imprezy został zaplanowany na godzinę 9.00, natomiast wędkowanie trwało do godziny 12.00. Kolejnym etapem zawodów było ważenie złowionych ryb i wyłonienie zwycięzców. Młodzi wędkarze zostali hojnie nagrodzeni za swoje zaangażowanie i jak się okazało duży profesjonalizm : ) Uczestnicy, którzy zajęli od 1-6 miejsca mieli możliwość wyboru nagrody, pozostali również zostali nagrodzeni. Po zakończonych zawodach i wręczeniu nagród odbył się poczęstunek dla wszystkich uczestników pikniku. Każde dziecko otrzymało także słodki upominek.

W wydarzeniu wzięli także udział burmistrz miasta Tyczyna p. Janusz Skotnicki i przewodniczący rady osiedla p. Jan Napora. Za obecność i wieloletnie wsparcie serdecznie dziękujemy.

Koło wędkarskie STRUG oraz prezes RTWS pragnie bardzo serdecznie podziękować sponsorom, bez których trudno byłoby zorganizować taką imprezę, a byli nimi : Burmistrz Tyczyna, Bank Spółdzielczy, sklep SZIK oraz apteka w Tyczynie.

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl