• Ważne informacje RTWS Tyczyn w 2019r.

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, wszystkich wędkujących na stawach, że w związku z dużym przeciekiem czwartego stawu proszę przerzucać wszystkie złowione ryby na trzeci staw. Duże ryby proszę przerzucać na drugi staw. Dziękujemy

  Zarząd RTWS

  Tyczyn

 • Zarząd RTWS Tyczyn zaprasza członków stowarzyszenia na spotkanie towarzyskie które odbędzie się 27.10.2019r zbiórka na stawach o godzinie 12.00. Celem spotkania będzie próba odłowienia ryb na czwartym stawie (metoda dowolna) Nagrodą będzie statuetka dla najlepszego odławiacza ryb. Serdecznie zapraszamy.

   

   

 • Ważne informacje.

  OGŁOSZENIE

  Zarząd RTWS Tyczyn informuje, że dzieci do 16 roku życia wędkujące na stawach, powinny być pod stałą opieką osoby dorosłej, która posiada kartę wędkarską, ma wykupioną licencję. Za niedostosowanie się do powyższych ustaleń Zarząd RTWS nie bierze odpowiedzialności w razie jakiegoś zdarzenia lub wypadku.

       Prezes

  RTWS Tyczyn.

   

 • Wędkarzy obowiązuje karta wędkarska!

  Przypominamy wszystkim wędkującym, że na stawach RTWS obowiązuje posiadanie przy sobie karty wędkarskiej - zarówno przez członków stowarzyszenia jak i osoby wędkujące na podstawie wykupionej licencji. Wędkowanie bez karty wędkarskiej grozi mandatem pieniężnym. Wszystkich chętnych, kórzy chcą wstąpić do PZW i wyrobić sobie kartę wędkarską zapraszamy do kontaktu z kołem wędkarskim Strug w Tyczynie.

Zawody gruntowe o puchar Prezesa 2019

W dniu 25.05.2019r. na stawach odbyły się zawody gruntowe o puchar Prezesa RTWS Tyczyn. W zawodach wzięło udział 26 członków stowarzyszenia. Pogoda dopisała więc nie było utrudnień w czasie wędkowania. Zawody rozpoczęły się o godzinie 13.30 i trwały do godziny 18.00. Po zakończeniu zawodów komisja przeważyła złowione ryby przez zawodników. Po podliczeniu wyników, Prezes ogłosił zajęte miejsca i wręczył puchary. Miejsca punktowane były do piątego miejsca, tak więc:

I miejsce zajął kolega Piotr Rybka z wynikiem - 10,42 kg

II miejsce zajął kolega Kamil Szostek z wynikiem - 8,24 kg

III miejsce zajął kolega Krzysztof Perełka z wynikiem – 8,04 kg

IV miejsce zajął kolega Krzysztof Bieszczad z wynikiem – 7,90 kg

V miejsce zajął kolega Józef Pączka z wynikiem – 5,14 kg

Po wręczeniu nagród uczestnicy zawodów zostali poczęstowani kiełbasą i kęskami, które przygotował p. Jan Mendoń

 • Jak wykupić licencję?

  Zapraszamy wszystkich wędkarzy niezrzeszonych w RTWS na nasze łowisko.

 • Czy wiesz że...

  ...od lat organizujemy zawody z okazji Dnia Dziecka?

 • Czy widziałeś....

  ...nasze stawy z lotu ptaka?

Script logo   StudioStrona.pl